Lara Vario

Kvalitní postel od českého výrobce s možností zvýšení čela.

 

Ověřený výrobce

 

Doba doručení

Lara je definována kvalitním zpracováním čalounění a svým elegantním vzhledem přemění každou obyčejnou ložnici v luxusní pokoj. Ručně čalouněné čelo dodává tradiční vzhled a vytváří měkkou útulnou atmosféru. Výška ložné plochy od 60 cm podtrhuje pocit nadstandardního spaní.

Rozměry:

> ložná plocha 160 x 200 cm (celkový rozměr 171 x 212 cm, výška čela 120 cm

> ložná plocha 180 x 200 cm (celkový rozměr 191 x 212 cm, výška čela 120 cm)

Postel s volně loženými matracemi, nadstandardně vysokou lehací plochou a kvalitním lamelovým roštem s 28 lamelami a polohováním pod hlavou a přístupem do úložného prostoru od nohou. Rošt má zdvojené lamely v bederní oblasti, umožňující nastavení tuhosti roštu (závisí také na tvrdosti matrace). Součástí roštu je stabilizační popruh proti přetížení. Možnost výběru matrace dle aktuální nabídky (více informací na prodejně).

Lze vybírat z velmi široké nabídky potahových látek ve dvou kategoriích (základní a příplatková). Nevyrábí se v eko kůži. Vzorníky si lze prohlédnout na naší prodejně v 1. patře.

Na výběr nohy chromované, látkové, dřevěné (barva přírodní).

Za příplatek lze doobjednat doplňky (polštáře, plédy, přehozy), polohovací pístové a motorové (elektrické) rošty či zvýšit čelo o řadu.

MAW-07