Boxspring Carmen

Kvalitní boxspringové dvojlůžko české výroby.

 

Ověřený výrobce

 

Doba doručení

Carmen přemění každou obyčejnou ložnici v luxusní pokoj. Ručně čalouněné čelo dodává tradiční vzhled a vytváří útulnou atmosféru. Celkový dojem perfektní postele dotváří úložný prostor, který z designové postele dělá i praktický nábytek do ložnice. Ložná plocha začíná na 60 cm (dle matrace).

Rozměry:

> ložná plocha 160 x 200 cm (celkový rozměr 176 x 222 cm, výška čela 115 cm

> ložná plocha 180 x 200 cm (celkový rozměr 196 x 222 cm, výška čela 115 cm)

Tyto postele typu boxspring mají vzdušné pružinové jádro, textilie, pěna a duté vlákno jsou pevně přičalouněny k lamelovému masivnímu rámu. Masivní dřevěný nepolohovací rám s lamelami umožňuje přístup do úložného prostoru. Velký úložný prostor s odvětráváním zajišťuje kvalitní větrání postele, a tím podporuje delší životnost matrace. Kontrukce hlavního rámu postele je navržena tak, aby zabránila sklouznutí horní matrace a zaručila Vám klidný spánek. Kvalitní topper o výšce 6 cm zaručuje maximální pohodlí. Rošt je s pružinami typu Bonell s přístupem do úložného prostoru z boku.

Lze vybírat z velmi široké nabídky potahových látek ve dvou kategoriích (základní a příplatková). Nevyrábí se v eko kůži. Vzorníky si lze prohlédnout na naší prodejně v 1. patře.

Za příplatek lze doobjednat doplňky (polštáře, plédy, přehozy).

MAW-02