Výběr z novinek a akcí 2024

V průběhu března k nám dorazilo hned několik nových katalogů s aktualizovanou nabídkou pro rok 2024. Všechny novinky vám můžeme představit, pokud se zastavíte u nás na prodejně; sem na stránky přidáváme jen tipy na produkty, které nás zaujaly.

Luxusní TV křesla

tv-7089-blue-19@1%20(1).jpgtv-7089-blue-33@1.jpgkreslo.png

Dvě nová designová TV křesla Smart Sofa s elektrickým ovládáním. Nižší verze umožňuje otáčení o 240° do stran, díky čemuž můžete křeslo libovolně orientovat bez otáčení celého kusu nábytku. K relaxaci po dlouhém dni využijete houpací funkci 30°, integrovaný ovladač elektrického polohování zajištěného dvěma motory a držák na mobilní telefon v nastavitelné poloze a vzdálenosti od vašeho obličeje. Mobil si můžete zároveň nabít díky portům USB a USB-C umístěným na ovládacím panelu. Pod odklápěcími opěrkami naleznete úložný box, který poskytuje dostatek prostoru pro uskladnění ovladačů, časopisů, občerstvení či jiných nezbytností. Odolnost povrchu zajišťuje moderní potah se silikonem, díky kterému je křeslo odolné proti stárnutí, vysokým teplotám i polití tekutinou. Robustní konstrukce zaručuje nosnost do 160 kg.

Luxusní vyšší verze navíc nabízí hlasové ovládání (ENG), kterým můžete upravovat nastavení a funkce křesla včetně polohování. Integrovaný Bluetooth reproduktor přenáší kvalitní zvuk, abyste mohli v klidu poslouchat oblíbený podcast, knihu nebo hudbu z mobilu či jiného zařízení a nadstandardní LED podsvícení křesla navodí tu správnou atmosféru v místnosti.

Rozměry jsou š. 118 x hl. 108 x v. 103 cm, výška sedu 50 cm. Výplň PU pěna, výztuha vlnovec.

Katalogová cena těchto křesel je 18.790,- Kč za nižší verzi a 22.190,- Kč za verzi vyšší. Od 21. 3. do 11. 6. jsou obě křesla v akci, a to za 13.990,- a 16.990,-.

České matrace

Dodavatel některé matrace vyřadil, ačkoliv nejprodávanější, léty prověřené typy nadále zůstávají v nabídce beze změny. Nejzajímavějšími novinkami jsou matrace VIOLA, OLGA, NATÁLIE a NIKOLA. Většina novinek kombinuje kvalitní pěny MediFoam a novinku, tzv. nebeskou pěnu.

VIOLA - Partnerská matrace dvojí tvrdosti z velmi kvalitních odolných pěn. Měkčí stranu matrace (tvrdost č. 1) tvoří velmi poddajná studená pěna s výškou 5 cm a s gramáží 45 kg/m3. Tato speciální, tzv. nebeská, pěna s příjemným povrchem je krásně měkká, velmi pohodlná a nevytváří protitlak vůči tělu. Na této nebeské pěně budete spát jako na obláčku. Střed matrace tvoří oblíbená studená pěna PanterFoam (50 kg/m3), která je charakteristická vysokou prodyšností a nadstandardní odolností. Na pevnější stranu matrace (tvrdost č. 3) je  použita vysoce gramážní pěna MediFoam (35 kg/m3) s ventilačními zářezy v sedmi anatomických zónách. Matrace je vhodná na všechny typy roštů. Celková výška je cca 25 cm.

OLGA - (Nyní jako akční) Pětizónová matrace s volbou dvojí tvrdosti je složená ze dvou velmi kvalitních a elastických pěn MediFoam (28 a 30 kg/m3). Jemná masážní profilace na povrchu těchto pěn přispívá k většímu provzdušnění matrace. Pěny jsou spojeny vlnkovitým profilem bez použití lepidla. Je vhodná pro zákazníky, kteří upřednostňují tvrdší matrace. Matrace je vhodná na všechny typy roštů. Celková výška matrace cca 18 cm.

NATÁLIE - (TOP nabídka) Matrace vyniká jedinečnými vlastnostmi velmi poddajné studené pěny ve výšce 5 cm s gramáží 45 kg/m³. Tato speciální, tzv. nebeská, pěna s příjemným povrchem je krásně měkká, velmi pohodlná a nevytváří protitlak vůči tělu. Na této nebeské pěně budete spát jako na obláčku. Provzdušněné jádro s příčnými průduchy je složené z vrstvy extra prodyšné studené HR pěny (40 kg/m³) s dokonalou elasticitou a z tvrzené elastické pěny MediFoam (35 kg/m³). Druhou vrchní vrstvu tvarovanou do masážních nopů tvoří oblíbená antibakteriální pěna s úpravou Sanitized (32 kg/m³), která poskytuje trvalou ochranu proti bakteriím, roztočům a plísním. Matrace je vhodná pro alergiky a může být uložena na všechny typy roštů. Celková výška matrace cca 25 cm.

NIKOLA - (AKCE 1+1) Matrace vyniká jedinečnými vlastnostmi velmi poddajné studené pěny ve výšce 5 cm s gramáží 45 kg/m³. Tato speciální, tzv. nebeská, pěna s příjemným povrchem je krásně měkká, velmi pohodlná a nevytváří protitlak vůči tělu. Na této nebeské pěně budete spát jako na obláčku. Střed jádra matrace je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech. Je složen ze dvou pěn MediFoam (35 kg/m³). Matrace je vhodná pro všechny typy roštů. Celková výška matrace cca 20 cm.

České (a slovenské) postele

Dva čeští (a jeden slovenský) výrobci postelí, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, nedávno představili nové katalogy pro rok 2024. Většina sortimentu zůstala stejná, ačkoliv došlo k významné obměně potahových látek směrem ke kvalitnějším, bezúdržbovým materiálům a rozšíření barevné škály včetně vzorovaných látek vhodných především na čela postelí. Prověřené a nejvíce prodávané typy postelí v nabídce zůstaly, ale výrobci zařadili několik nových druhů designových postelí.

Domino

Čalouněný boxspring od českého výrobce. Postel má zdobené čelo, elegantní kovové nohy a pružinové jádro vyrobené z bonellových pružin, které nahrazuje lamelový rošt a vytváří dokonalé odpružení napříč celou plochou. Postel nemá úložný prostor. Na čalouněném jádru boxspringu Domino jsou volně ložené luxusní taštičkové matrace Thor s ložnou vrstvou z visco pěny vysoké 27 cm. Rozměry ložné plochy jsou 180 x 200 cm. Celkové rozměry jsou š. 199 cm x d. 214 cm x v. čela 129 cm. Korpus postele představuje laminovaná deska 18 mm silná. Výška lehací plochy bez matrace je 42 cm, s matrací potom 69 cm. Nožičky jsou deseticentimetrové. Lze dokoupit topper (T1) z visco pěny, výška cca 7 cm. Cena 20.830,- Kč.

Kerstin

Luxusní nadčasová postel Kerstin s vysokým čelem obsahuje polohovací lamelový rošt s mechanickým polohováním hlavy (5 poloh). Možnost výběru volně ložené matrace, která ovlivní celkovou výšku ložné plochy. Úložný prostor se otevírá od nohou pomocí plynových pístů. Možnost volby roštů s elektrickým polohováním hlavy pomocí ovladače. Výška lehací plochy dle matrace; v případě volby námi doporučených matrací se výška pohybuje od 67 do 71 cm. Možnost dokoupit topper (T1) z paměťové pěny o výšce 7cm. Plocha ložné plochy je 180 x 200 cm, celkové rozměry š. 194 cm, d. 217 cm, v. čela 153 cm. Doporučená nosnost na jednolůžko je 130 kg. Cena od 15.580,- Kč.

Cameron

Čalouněná postel s úložným prostorem a luxusními krystalovými knoflíky ve vysokém prošitém čele. Možnost dodání s volně loženými matracemi dle výběru z nabídky, uloženými v pratelném potahu bílé barvy. Postel je očalouněna látkou dle výběru z rozsáhlé nabídky, která byla letos obměněna a lze říct, že si vybere skutečně každý. Výška lehací plochy dle výběru matrace, v případě námi doporučených bude v rozmezí 60 - 64 cm. V základním provedení je postel vybavena polohovacími lamelovými rošty DUOFLEX s úložným prostorem přístupným od nohou a nastavitelnou tuhostí v bedrech. Nožky jsou chromové nebo dřevěné dle výběru z nabídky, jejich výška je 15 cm. Rozměr ložné plochy 160 x 200 cm nebo 180 x 200 cm, celkový rozměr š. 168 (188) x d. 212 cm x v. čela 121 cm. Výška ložné plochy bez matrace 43 cm. Na vyžádání lze dodat s příplatkovou výbavou (kapsa na telefon, vyšití monogramu, USB nabíječka v čele postele, jiné rošty, matrace, topper, zvýšená nosnost, plynové písty, čalouněné knoflíky). Lze upravit výšku čela postele (vše za příplatek). Cena od 18.980,- Kč.

Dorotea

Designová postel s jednoduchým čalouněným čelem s širokých výběrem potahových látek v pěti cenových kategoriích (vč. zvláštní úpravy - hydrofobní povrch, odolné vůči zvířecím drápkům, jednoduchá údržba). Možnost výběru nožiček (7 typů - dřevěné, plastové a kovové; v případě dřevěného provedení 10 možností moření) a roštů (otevírání od nohou či z boku, lze koupit i bez roštu). Rozměrný úložný prostor. Rozměry ložné plochy 140, 160 nebo 180 x 200 cm, celkové rozměry š. 153 (173, 193) cm x d. 215 cm x v. čela 109 cm. Zvýšená konstrukce, bez matrace výška 43 cm. Celková výška ložné plochy podle matrace, s matrací dle našeho doporučení bude 60 cm či více. Nosnost na jednolůžko 150 kg. Na konstrukci výrobce nabízí desetiletou záruku. Vyrobeno na Slovensku. Cena od 10.347,- Kč (pro š. 140 cm).

Sedací soupravy

Rose a Rose Lux

Kvalitní slovenská výroba. V hlavním elementu oceníte rozklad na spaní, který vytvoří ložnou plochu až 178 x 113 cm. V druhém elementu je praktický úložný prostor, kterému při otevírání pomáhají pneumatické vzpěry, takže otevírání je téměř bez námahy. V sedáku jsou integrované polohovací opěrky hlavy, na kterých si nastavíte sklon, jaký vám vyhovuje. Polohovací opěrky se nalézají na obou elementech (v rohu ne). V sedáku jsou kvalitní PUR pěny na vlnovci; pokud upřednostňujete tvrdší sezení, za příplatek je možné objednat tvrdší sedáky. Ložná plocha bývá standardně v bílém matracovém potahu, za příplatek je možné ji očalounit do stejné látky, jako je sedací souprava. Záda sedačky jsou standardně v potahové látce, sedačka je proto vhodná k umístění do prostoru. Výška sedačky se sklopenou opěrkou je 96 cm, v nejvyšší poloze opěrky hlavy 110 cm. Celkový rozměr - š. 236 cm, hl. 184 cm, nožičky 5 cm, v. sedu 44 cm. Sedačku je možné objednat jako ROSE (bez prošití opěráků) nebo ROSE LUX (s prošitím). Výběr z široké nabídky potahových látek v pěti cenových kategoriích (vč. zvláštní úpravy - hydrofobní povrch, odolné vůči zvířecím drápkům, jednoduchá údržba). Výrobce nabízí 4letou záruku na konstrukci a pohyblivé mechanismy. Cena od 46.500,- Kč dle zvolené látky.

Nora

Sedací souprava za velmi výhodnou cenu ve 14ti barevných provedeních s hydrofobní úpravou. Polohovací opěrky hlavy v základu, dřevěné nožky, výplň vlnovec a vysokopevnostní pěna v sedáku, v opěradle elastická pěna. Úložný prostor, rozklad (typ delfín) 185 x 116 cm. Rozměr 223 cm x 163 cm.  Cena 23.200,- Kč. Vystavena na prodejně v 2. patře, můžete se přijít posadit a vyzkoušet polohování podhlavníků či rozklad.