Podmínky a doba dodání

Doba dodání

Pokud se jedná o vybrané zboží, které drží výrobce skladem, doba dodání se pohybuje mezi 2 - 4 týdny. U zboží vyráběného speciálně pro Vás (pokud nabízíme výběr látky, moření dřeva, úpravu rozměrů a další možnosti), je třeba počítat s delší dodací lhůtou. Pro většinu výrobců se tato doba pohybuje mezi 6 - 8 týdny, u některých více vytížených českých výrobců se však může protáhnout až na 10 týdnů. Stejně tak může dojít ke zpoždění u levných kuchyňských sestav dovážených ze zahraničí.

Standardně sdělujeme orientační dobu dodání 6 - 8 týdnů, nejsme ovšem schopni tuto informaci sdělit závazně, neboť závisí také na vytíženosti výroby. Především v období Vánoc se může značně protáhnout, stop stav pro jednotlivé výrobce Vám sdělíme na prodejně.

Jakmile budeme mít Vaši objednávku na skladě, dáme Vám vědět telefonicky či přes SMS s domluvíme se s Vámi na odebrání zboží.

Doprava a předání

Zboží si buď můžete vyzvednout u nás na prodejně (výdejní rampa se nalézá v zadní části budovy směrem k areálu DDM), nebo si nechat zboží doručit od nás. Nabízíme dopravu od 450 Kč, pokud se jedná o vzdálenější lokalitu, účtujeme 14 Kč/km pro obě cesty.

Kurýrními službami balíky neposíláme z důvodu negativních zkušeností s poškozením zboží během přepravy.

Stěhování

Pokud si přejete nastěhovat zboží k Vám domů, domluvíme s Vámi den a čas stěhování. Účtujeme 120 Kč/ks za každé patro, pokud je zboží neseno  po schodech. Pokud se vejde do výtahu, počítá se jakékoliv poschodí jako jediné patro.

Montáž

Sestavování kuchyní a montování složitějšího zboží pro nás zajišťují řemeslníci, na které Vám rádi poskytneme kontakt a pomůžeme domluvit termín.