Monarc

Český výrobce Monarc nabízí široký výběr prvků a barev od dřevodezénů a lesklých barevných lamin a MDF po klasické prolisy v mnoha tvarech a provedeních. Korpusy, rámy a desky jsou vyráběny z kvalitního 25 mm lamina, dvířka a další díly z 18 mm dřevotřísky. Korpusy jsou olepeny ABS hranami 0,5 mm nebo 2 mm (silnější ABS používány na 25 mm desky, všechna dvířka a čela). Skříňky jsou opatřeny plastovými rektifikačními nožkami o výšce 2 cm, které umožňují dorovnání nábytku na nerovné podlaze.

Dvířka jsou osazena kvalitními závěsy s integrovaným dotlumením, vyklápění dvířek zaručuje mechanismus BLUM Aventos HK-S. Prosklené plochy lze objednat ve standardním provedení čiré sklo nebo dalších variantách. Je možné doobjednat plnovýsuvy, příplatkové úchytky, nožičky, elegantní hliníkové rámy a další doplňky.

Kromě největších skříní je veškerý nábytek dodávaný ve smontovaném stavu. Na nábytek je poskytována záruka 36 měsíců. Vzhledem k širokému výběru prvků lze vybavit celý byt či dům v jednom stylu. Výrobce nabízí i možnost úpravy rozměrů a výroby atypických prvků.

Nabízíme tvorbu návrhu v grafickém programu, využít lze celý sortiment výrobce Monarc (sektor Excel, kuchyně Deli, ložnice Maxim, vestavné skříně Variant, předsíně a další).

Monarc

Je zde 1 produkt.

Seřadit podle:
Zobrazení 1-1 z 1 položek

Aktivní filtry